KUCHNIE

MODUŁOWE

KUCHNIE MODUŁOWE KAM WEDŁUG PROJEKTU WYSYŁKA CAŁY KRAJ

KAMMONO

Średnia cena zestawu 3-4 tyś zł

Meble kuchenne modułowe KAMMONO to wybór między kuchnią klasyczną, a nowoczesną. Do wyboru są 2 kolory w połysku w kuchniach nowoczesnych, oraz 2 kolory i dwa frezy w  kuchniach klasycznych. W standarcie ciche domykanie szuflad oraz regulacja nóżek 10-15cm.

KAMDUO ML

Średnia cena zestawu 4-5 tyś zł

W systemie modułowych mebli kuchennych KAMDUO ML jest podan 130 szafek do wyboru. Dzięki nowemu podziałowi szuflad zyskujesz lepszą organizację szuflad. Do wyboru jest 8 wariantów kolorystycznych. W standarcie ciche domykanie szuflad oraz regulacja nóżek 10-15cm.

OLIVIA SOFT

Średnia cena zestawu 5-6 tyś zł

Kuchnie modułwe OLIVIA SOFT wyróżniają się zintegrowanym aluminiowym uchwytem. Do wyboru mamy 160 szafek w 4 wersjach kolorystycznych. Szafki wiszące posiadają zwiększoną pojemność o 40%. W standarcie ciche domykanie szuflad i drzwiczek oraz regulacja nóżek 10-15cm.

KAMDUO XL

Średnia cena zestawu 4-5 tyś zł

Modułowe meble kuchenne KAMDUO XL dają możliwość zastosowania frontów łączonych - połysk ze strukturą drewna w 8 zestawach kolorystycznych. Do wyboru mamy również 5 rodzajów uchwytów, 3 kolory blatu, oraz ponad 70 szafek. Górne szafki mają zwiększoną pojemność o 40%. W standarcie nóżki regulowane 10-15cm.

KAMDUO

Średnia cena zestawu 1-2 tyś zł

KAMDUO to zestaw najbardziej atrakcyjny cenowo. Z ponad 40 szafek można skompletować ładną i funkcjonalną kuchnie w 5 zestawach kolorystycznych. Dodatkowo 10 specjalnie przygotowanych zestawów występuje w niższej cenie.

AKCESORIA

Dobierz odpowiednie akcesoria dla Twojej nowej kuchni modułowej. W ofercie posiadamy wkłady na sztućce, śmietniki, oświetlenie oraz wiele innych. 

ZAMÓW PROJEKT

Prześlij nam wymiary swojej kuchni, a bezpłatnie wykonamy dla Ciebie projekt, oraz wycenę modułowych mebli kuchennych. Otrzymasz od nas ofertę na maila. Czas realizacji zamówienia to 3 tygodnie. Na terenie trójmiasta jest możliwość transportu z wniesieniem. Masz pytania zadzwoń 500-100-780

  • {{ file.name }} ×